| DiannaDi a întrebat:

Mi-au aparut doua pete albe pe brațul drept. Oare ce ar putea fi? Am sa merg la medic dar voiam sa vad daca aveti idee ce ar putea fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te faci albumina.

| Simpatic a răspuns:

Putem intui ce ai in baza unei poze insa asta nu ne face medici de specialitate
Asa ca sfatul meu obiectiv este sa astepti pana ajungi la medic

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate fi psoriazis trebuie sa mergi la dermatolog sa te consulte.

| gabicoo a răspuns:

Pune o poză.

| carevaescu a răspuns:

Pate fi si o ciuperca. Greu de zis

| Celdrept a răspuns:

Nu știm

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Ar putea fi orice, de la o simplă iritație până la cancer.
Auzi la ea, a vrut să meargă la medic... laughing

| DiannaDi explică (pentru SydneyFunnelWeb):

Evident ca ma duc. Dar medicul nu te ia de azi pe maine. Te ia in baza unei programari pentru care trebuie sa astepti. Dar se pare ca nu stii, daca nu ai mai fost.