| Andreea930 a întrebat:

Mi s-a ars pe barbie pielea de la epiduo ce să fac? Să merg la dermatolog din nou? Mi-a zis să vin după ce termin tratamentul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Da, trebuie sa mergi din nou. In astfel de cazuri trebuie sa opresti tratamentul; se schimba tratamentul cu un altul de catre medic.

| Andreea930 explică (pentru anonimg):

L-am oprit pe epiduo, mi-a dat pastile, accneminum si revisan, si cetaphil spot control spuma de curatare si cetaphil crema intensiv 24h acum folosesc doar pe acestea 2