| alem a întrebat:

Mi s-a umflat o chesti din fundul gurii. e tesut. Cred ca e maseaua de minte dar ea creste si jos sau doar sus? Va rog raspundeti repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Da asa este creste si jos si sus adica in fiecare parte a gurii in total sunt 4 la mine au crescut toate :p

4 răspunsuri:
| Emilian601 a răspuns:

S-ar putea sa ai dereptate...maselele de minte totusi cresc si sus si jos, ai cumva peste 16-17 ani?

| alem explică (pentru Emilian601):

Am 15. facuti pe 12 feb. big grin

| Emilian601 a răspuns:

Deci iti cresc maselele, adevaru e ca la fete se dezvolta mai repede ca la baieti happy

| alem explică (pentru Emilian601):

Trebuie sa iau ceva pentru. durere sau sa fac ceva in legatura cu asta?