| danyelutzza a întrebat:

Mia aprut niste pete pe fata. am fost la dermatolog si mi-a dat un tratament preparat dar doar s-a curatat putin. am urmat tratamentul dar tot nu imi trece.am auzit ca pot aparea si din cauza ficatuluibig grin dati-mi cateva sfaturi ce creme as putea sa utilizez, tratamente naturiste, ceaiuri orice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi mama se confruntă tot cu aceeaşi problemă, a tot încercat fel şi fel de creme însă fără vreun rezultat.
La câţi medici s-a dus tot alte lucruri îi spunea:că ar avea probleme cu ficatul, că din cauza soarelui.
Acum nici nu mai are încredere în nici o cremă şi nu mai speră să îi treacă vreodată.
Îmi pare rău că te dejamăgesc dar tratament nu cred că mai există şi de la avon a încercat ceva dar nu i-a folosit deloc.sad

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Analize de sânge și vezi rezultatul.
Pa, pa.

| fluturasul a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa folosesti tot ce iti spune oricine. nu te lua dupa nimeni decat dupa specialisti. poti risca sa se agraveze strea ta daca urmezi vreun tratament cu vreo creme care are afecte negative nu risca pe pielea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi din nou, la acelasi dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru fundiţă :*