| anonim_4396 a întrebat:

Aveti sfaturi in legutura cu sanii?
Vreau sani mai mari. Nu niste sfaturi precum ..Iti vor creste. etc

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vrei dar asta e.Iti vor creste. Daca nu vorbeste cu mami sa iti dea bani sa iti pui silicoane.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Hopa,foloseste sutien cu push up.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Exista o serie de nutrienti hormonali care influenteaza dezvoltarea feminitati, dar include si soldurile, fesele etc.Cred ca e mai bine sate multumesti cu ei asa cum sunt.O mare parte a elementelor de care ti-am spus se gasesc in carnea de pui-pasare-fiarta.

| Alexinho94 a răspuns:

Sutien cu push up cred ca este cea mai buna solutie laughing
bafta

| Izukie00 a răspuns:

Câți ani ai, fetiță?

| Izukie00 a răspuns:

Doar Mama Natură te poate ajuta. Așteaptă, deși nu ar trebui să fii atât de complexată de acest lucru. happy

| July12 a răspuns:

Vreau sa creasca mai mari nu sa se vada mai mari