| Matyus_Cristian_2000 a întrebat:

Nu mă simt bine. Mă simt ca și cum aș fi depresiv și mă schimb într-o altă persoană. Nu îmi place asta. Ce pot să fac? Sunt un băiat de 15 ani. Chiar nu mă face să mă simt bine chestia asta. Îmi este tare dor de vechiul Eu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Asa e la ani acestia, incearca sa gasesti solutii la probleme, daca ai si fa ce-ti place si ai sa vezi ca nu ii asa rau.

| TroubleInParadise a răspuns:

E ceva normal, va trece!

| TPUşiUPT1 a răspuns:

Ocupa-ti timpul cu ceva si nu uita ca orice lucru rau trece cu timpul.

| Aysunlux a răspuns:

Stările astea sunt trecătoare! Toți am trecut prin momente din astea! Important este să nu faci o tragedie din starea asta! Ai toată viața înainte!?