| UmbraDeVulpe a întrebat:

Nu mai pot indoi cum trebuie degetul mare de la piciorul stang despre care am spus ca ma si doare de vreo 2 saptamani, mai poate sa revina la normal atunci ca sa il indoi cum trebuie sau nu se mai poate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sper să îți revină la normal.Si eu am o mica rana la un deget mic de la piciorul drept, am un punct negru de la pantofi, șosete. sad

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic!

| Xpressurself a răspuns:

Nu poate nimeni sa iți dea sfaturi fără sa te vadă. Este necesar să vorbești cu un doctor, nu înțelegi oare? Nu perde vremea, poate e ceva trecător dar la fel poate sa fie ceva care sa fie remediat doar dacă mergi la timp la un consult insa daca nu mergi sa nu te mai poată ajuta im cazul în care trece prea multa vreme și nu faci nimic. Oricum nu te operează când intri pe ușa la medic. Relaxeaza-te. Doar se uita sa vada ce ai.