| anonim55555555555 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclu de 4 luni, ceaiul de cretisoara m-ar putea ajuta? cum se administreaza? Mentionnez ca am si scurgeri vaginale albe si maronii
Acest ceai ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Mergi la un ginecolog sa ti se faca analize, ca nu rezolvi nimic cu ceaiul.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ţi-am răspuns anterior :
http://www.tpu.ro/......-de-zmeur/

Toate cele bune!

| Florentina9210 a răspuns:

Ginecologul te poate ajuta cel mai bine.

| Anonimuserr a răspuns:

Ceaiurile nu îngrașă.
Sunt tratamente adjuvante.
În cazul tău este destul de problematic. De 4 luni de zile să nu îți vină menstruația... Du-te la ginecologie săptămâna asta sau viitoare pentru a soluționa problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extracte din mlădiţă de zmeur, naturist.
E o tinctură, costă în jur de 20 de lei, şi în 7 zile rezolvă problema.

| anonim55555555555 explică (pentru anonim_4396):

Rezultat100 la100?

| anonim55555555555 explică (pentru anonim_4396):

Extract dim mladite de zmeur cum se administreaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim55555555555):

Garantat, nu îmi amintesc prea bine, parcă 25 de picături seara, 25 dimineaţa.
Mergi la farmacie, întreabă.
Să nu îţi iei fiolele, mi se pare că tinctura la sticlă face treabă mai bună.
http://www.naturaplant.ro/produse/591/extract_din_mladite_de_zmeur

| anonim55555555555 explică (pentru anonim_4396):

Sigur ajuta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim55555555555):

Dacă nu te ajută vino peste o săptămâna şi înjură-mă.