| Fancyuiop a întrebat:

Nu simt mâncarea când o înghit. Ce să fac? E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Clar toti te iau peste picior.Te compatimesc, dar is prea funny raspunsurile astea. laughing

| Fancyuiop explică (pentru BlackRose03):

Ce vrei să spui?

| BlackRose03 a răspuns (pentru Fancyuiop):

"Poate ai o gaura neagra in gat...
Asa functioneaza corpul si nu nu e grav. Daca te-am ajutat te rog sa imi dai funda."

Mor. rolling on the floor

| Fancyuiop explică (pentru BlackRose03):

Mdaa...sunt și unele persoane care dau răspunsuri fără să gândească. Oi fi eu cum oi fi dar vezi si tu ca altii is intr-o stare mai "favorabila" decat mn...cred că te-ai prins ce spun. Îmi place atitudinea ta :-D

| Victoria18 a răspuns:

Tuturor ni se intampla la fel.

| DOOOPX a răspuns:

Stai linistit nu trebuie sa te sperii nu exista nici un fel de afectiune din care descrii tu, pur si simplu incearcaun sa consumi niste alimente ceva mai solide, ceva uscat si o sa vezi ca e alta diferenta, desigur asta e ceva psihic, daca promblema persista consulta un pisiholog.
Succes!

| Deserth a răspuns:

Incearca sa inghiti altceva

| MAGIEINVERSA a răspuns:

Asa functioneaza corpul si nu nu e grav. Daca te-am ajutat te rog sa imi dai funda.