| alexCELmare a întrebat:

Nu vi se pare ca se exagereaza la stiri cu tot ce ne face rau? 1:inghetata de la dozator poate provoca probleme la ficat, boli etc... EU mananc de cand ma stiu inghetata de la dozator vara zi de zi si nu am avut absolut nici o problema 2:micii mancati vara ne pot omora eu mananc toata ziua si nu mor(adica nu toata ziua ca un obez... dar destul de des) si nu sunt buni ca sunt facuti cu mana goala stiti care e diferenta dintre mana goala si manusile? ca mana o speli continuu dar manusa nu 3:hainele din piata au substante toxice eu cand eram mic si verisorul meu de acolo luam cele mai bune haine si nu am facut nimic in concluzie: NU CREDETI CA TELEVIZIUNEA EXAGEREAZA? parca nu mai avem voie sa facem nimic nici medicamentele nu mai sunt bune ar trebui sa ne bage in borcane ca muraturile e ceva de genul : ATENTIE traitul poate duce la moarte ce parere aveti? am dreptate sau ba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fernando48 a răspuns:

Nu le mai urmari frate stirile.

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Mananca si ei o paine.

Răspuns utilizator avertizat
| bubu20001 a răspuns:

Da dar daca mancam mereu prosti o sa devenim obezi

| alexCELmare explică (pentru bubu20001):

Da e adevarat dar nu am zis ca e bine sa mancam in exces big grin