| MihaelaCaty a întrebat:

Abia acum am observat ca iubitul meu are o umflatura pe penis, si e ciudata. Arata ca un fel de buba umplută. Ce e aia? ( mi-a zis ca o are de cand era mic)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Natura respectivei "malformatii" poate fi stabilita doar de catre un medic urolog pe baza unei eventuale consultatii. Daca respectiva "umflatura" nu are/nu produce nici-o repercursiune si nu afecteaza deloc viata sexuala si in acelasi timp si d.p.d.v fiziologic penisul este functional, inseamna ca totul se poate incadra in categoria "normal". Daca nu, atunci urologul este singura solutie. Sanatate!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand i-ai facut oral n-ai observat?
23 octombrie 2016, intrebare pusa de tine despre sexul oral.

| MrDiaz a răspuns (pentru darrio2007):

Cel mai tare raspuns laughing

| JustStitch a răspuns:

Acea bubita poate fi un semn din nastere, il doare?

| andreeaaaaalexandraaaaaa a răspuns:

Aolo rolling on the floor
n-ai observat pană acum?
poate fi un semn din nastere o iritatie, depinde.
Dacă el spune că o are de cand era mic, crede-l.
Ai si tu incredere in el laughing