| gmxromania78 a întrebat:

O verisoara de-a mea are din astea, i-a dat medicul dermatolog, tratament fara niciun rezultat. Ce sa mai incerce? Ce boala e? http://img221.imageshack.us/img221/3814/sam0046a.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Sa se duca la un alt dermatolog. Si eu am avut o problema si am mers la medicul dermatolog din orasul meu... nu m-a ajutat cu nimic, dupa am mers la unul din Bucuresti, dar tot nimic. Trebuie doar sa gaseasca un medic bun.

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Ce sa faca? Nu are ce faca decat sa mearga la un doctor competent.