| Raven_6701 a întrebat:

Ok, deci acum e chiar culmea...laughing
acum 2 saptamani ma durea burta in partea dreapta(deasupra piciorului)si mi-a trecut(nu era apendicita)
Acum a inceput sa ma doara super rau in cealalta parte.Ma doare mult mai rau acumcryingAbsolut orice miscare as face mor de dureresad
Si in partea asta s-a mai si umflatsad
So... ce dracu' poate sa fie?sad
Nu mai pot, ma doare de mor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raven_6701 explică:

Pai...ma doare burta, foarte aproape de picior.Si nu vorbesc de o umflatura ca o buba sau ceva de genu'. Ma refer ca e mai umflata zona aia fata de cum e in partea cealalta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde s-a umflat? chiar deasupra incheieturii piciorului? doare? cum arata umflitura? este iesita in relief ca un ou? este moale? Ai grija sa nu fie o ruptura de prapor. daca este umflat nu este normal... daca era doar durere putea fi splina ( de la efort) dar daca s-a umflat...mergi la medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repeta intrebarea scriind : "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"