| Ashley1678 a întrebat:

Ok...deci e super jenant ca pun intrebarea asta aici, dar nu prea am de ales pentru ca sunt disperată. Acum o saptamana am vazut ca din sânul drept curge un lichid alb (uneori transparent) dar e foarte putin. Am 14 ani (nu mi am inceput viata sexuala). Am cautat pe internet dar nu am gasit nimic care sa se potrivească cu situația mea (am citit despre posibile sarcini*nu in cazul meu* sau boli, de aceea mi e frica sa nu fie vreo boala). Nu prea as vrea sa merg la doctor pentru ca ar însemna să îi spun mamei (si nu vreau asta). Nu stiu de ce mi se intampla asta si sunt speriată, plang in continuu. ( tot nu pot sa cred ca am scris asta aici). Va rog, daca stie cineva despre ce e vorba. (Mentionez inca o data ca lichidul apare doar cand strâng si e putin).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Decat sa stai si sa plangi, nu ar fi mai bine sa vorbesti cu mama ta si sa te duci la un doctor?
Aici vei afla doar presupuneri si diferite sfaturi / pareri.
Daca vrei sa aflii practic ce ai, te duci la un doctor specializat.
Ceea ce ai gasit tu pe internet, aici vor gasi si altii si vei primi aceleasi raspunsuri.
Succes!

| zăGhost a răspuns:

Trebuie sa te vada un doctor pentru a-ti da tratament.