| anonim_4396 a întrebat:

Ok..deci mi-e rusine sa scriu chestia asta aici, dar nu prea am de ales. Am 14 ani, nu mi-am inceput viata sexuala, dar se intampla sa am o problema. Daca strang sanul drept curge un lichid alb ( ca laptele) si este apos, uneori transparent, dar se intampla doar daca strang.Din vara stau asa si sincer, nu stiu cum sa-i spun mamei sau cum va reactiona. Prima data m-am panicat si am cautat pe net, dar ce am citit m-a speriat si mai tare : sarcini, cancer sau tot felul de boli. De sarcina nu ma imgrijorez, dar de boli da.Asa ca, va rog, daca stie cineva despre ce este vorba sau daca a trecut prin asta sa imi explice situatia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai lua dupa tot ce gasesti pe internet pentru ca pe internet afli ca ai 1000 de boli si numai gandul la aceste boli te pot imbolnavi. Prin vara eu aveam o umflatura pe crestetul capului, ma durea la atingere. Caut pe net si aflu ca e chist. Merg la chirurgie si acolo aflu ca e un amarat de cos. laughing Iar mama pe care acum doi ani o durea tare genunchiul drept, pe internet am gasit ca ar fi ruptura de ligament. Merge la medic si afla ca e doar genunchi luxat. Numai medicul iti spune ce ai, nu internetul. E si internetul util in unele privinte, dar la partea de sanatate nu prea e indicat sa te iei dupa ce gasesti pe net.

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

De ce sa reactioneze rau mama ta? E vina ta ca patesti asta?
Eu cred ca ar trebui sa-i spui, ca mai apoi sa vedeti un medic.

| ngllllll a răspuns:

Stai linistita. Eu am zis ca varsta casatoriei trebuie schimbata.