| Alexandra_Livia_1998 a întrebat:

Operatia de apendicita poate fi facuta si cu >laserul? Cum esti dupa? Simtomele din primele zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicolilovecata a răspuns:

Da se poate dar costa foarte mult... in legatura cu simptomele depinde de la un organis la altul eu am fost la cutin si de a doua zi urcam scarile iar o prietena care a facut-o cu laseru nu s-a putut ridica din pat o saptamana deci totul depinde de organismul fiecaruia

1 răspuns:
| Onn3 a răspuns:

Da se poate face si simptomele sunt aceleasi ca si la cutit. Poate putin mai bine decat la cutit dar tot in genul ala.