| Alexandra_Livia_1998 a întrebat:

Operatia de apendicita se poate face si cu laserul? Care sunt simptomele in primele zile? Doare rauu dupa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Operatia cu laserul nu doare foarte tare si nu raman urme asa de mari varamea de 7 ani a vut si nu a acuzat dureri mari, nici na spus co doare

| Alexandra_Livia_1998 explică (pentru anonim_4396):

Dar inainte de operatie ce sintome a avut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandra_Livia_1998):

A duruto foarte tare apendicita.am auzit ca doare cumplit, ca nici nu poti sa stai in picioare

3 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Pe aia cu laserul n'am incercat-o, daca as mai avea un apendice, as face, si ti'as zicelaughing, mult succeswinking