| andreieftenie42 a întrebat:

Pastilele ca cipralex in doze mici provoaca stari de agitatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eremitul1 a răspuns:

Nu. Le rezolva.
Eu am luat ani de zile pentru depresie si anxietate si m-au ajutat.
Am avut, la inceput, niste reactii adverse. vreo 3 luni nu puteam sa vorbesc clar, aveam limba amortita sau ceva de genul asta.

| andreieftenie42 explică (pentru Eremitul1):

Macar tu sa fi vindecat eu am facut terapie cu un bou si am facut degeaba

| andreieftenie42 explică (pentru Eremitul1):

Pai si era asa de ingrozitor? puteai sa muncesti? te incurca cu ceva in viata personala? sau la munca?

7 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Im general, asta ar fi motivul pentru care se administreaza, plate ca doza ni estr suficienta, trebuie vorbit cu paihiatrul.

| AvakinAndrei a răspuns:

Exista prospect pentru nelămuriri

| andreieftenie42 explică (pentru AvakinAndrei):

In doze mici eu stiam ca nu, dar daca vrei sa faci sex, am auzit ca te inmoaie, viagra ar functiona?

| AvakinAndrei a răspuns (pentru andreieftenie42):

De ce? Vrei sa faci sex?

| andreieftenie42 explică (pentru AvakinAndrei):

Pai intrebam daca cu pastile mai poti daca as lua pentru anxietate.