| SaveTheNature a întrebat:

Probioticele iti pot da stari de agitatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Buna.

Administrarea probioticelor nu are decat foarte putine dezavantaje,si care nu sunt de grave sau de luat in considerare.
Atata timp cat se adiministreaza o capsula pe zi n-ai de ce sa-ti faci griji, totusi, daca vrei sa le iei pe un timp mai indelungat, ar fi mai bine sa iei si sfatul unui medic.
N-am auzit niciodata ca probioticele sa aiba ca efect negativ stari de agitatie.
Probioticele folosesc in special la cresterea capacitatii de aparare a organismului sau cresterii imunitatii, dar presupun ca aceste lucruri le stiai.

Mai mult din pacate n-am ce sa-ti spun, dar sper c-am fost de folos cat de cat.
Scuza-ma data ti-ai irosit timpul citind.

| xBlackB0y a răspuns:

Nu iti pot da stari de agitatie. Stai clam/a. FUNDA?