| X221X a întrebat:

Pe capul pensulei am un fel de bubițe roșii sub piele am 15 ani și de o luna mi-au apărut astea e normal sa le-am ca sa fiu mai explicit pe capul pensulei sub pielea lui am multe pete roșii de la ce sau luat cum le pot trata sau așa este când te dezvolți

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iata cateva sfaturi care iti vor ajuta:
1. Fa dus zilnic (obligatoriu): dimineata si seara, spalandu-ti corpul dar si glandul cu multa apa calda si sapun.
2. Schimba chilotul dupa fiecare spalare!
3. Evita sa te mai masturbezi 1-2 saptamani, pana la disparitia completa a iritatiei

| X221X explică (pentru Violleta2022):

Sper sa mă ajute. Multumesc

1 răspuns: