| Andrada227 a întrebat:

Buna seara
Am o intrebare pe care am repetat-o de multe orilaughing)
Am 16 ani si nu imi plac lactatele delocccc.Am incercat sa mananc branza de vaxa si nu pot,lapte mai beau dar doar cu cereale sau cacao cu lapte
Problema mea este ca nu am menstruatie, dar pe 1 august 2017 secrectia mea vaginala s-a schimbat in rosie -maronie pentru cateva zile vreo 3-4 zile.
Nici nu am simtit
Faza e ca stiu ca e tarziu la 16 ani sa nu am menstruatie,dar a fost cineva in situatia mea sau ce ar trebui sa fac?
Stiu ca trebuie sa merg la doctor, dar nu prea vreau...
Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca branza de oaie sau capra, cea de vaca nici mie nu-mi place dar celelate le ador. laughing Gusta mai multe tipuri si alege ce-ti place mai mult. Cel mai bine ar fi sa iei de la tarani, e cu totul alt gust si mult mai sanatoasa bineinteles.

| Ben00 a răspuns:

Vezi ca la Lidl au niste sortimente de branza (crema/cu verdeata...) de la Pilos. Si mai sunt si la Selgros de la Delaco. Daca mai tai si o rosie...
La partea a doua nu ma pricep.