| alexsweet1234 a întrebat:

Peste cate zile dupa apendicita am voie sa fac dus? Dar sa dorm pe burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mădălllinna a răspuns:

Iti poti face un dus usor happy dar sa nu dormi pe burtica, sa nu apara complicatii happy

1 răspuns:
| PisicutzaTa a răspuns:

Normal ca trebuie sa faci dus! Dar trebuie sa ai grija, ar trebui sa ai un pansament ca sa nu iei contact cu microbii! Si poti dormi cum vrei, cum crezi ca iti e mai bine tie!