| anonim_4396 a întrebat:

Sunt racit de aproape o saptamana si ma ia ameteala aproape in fiecare seara de vreo 3 zile. Inainte pateam foarte rar sa ma ia asa ameteala dar acum mai des. Poate fi de la raceala? Am luat coldrex 5 zile regulat si parca s-a mai ameliorat putin raceala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Amețeală zici? Hmmmm, poate fi ceva extrem de grav, du-te la medic cât mai rapid

| dullcat a răspuns:

Nu mai bine ar fi sa mergi la medic?

| Hyperion7 a răspuns:

Du-te la medicul de familie