| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Pot aplica Gelul spumat purifiant de la Gerovital plant si pe urma Skinoren? Se pot folosi amandoua dimineata si seara simultan?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Nu. Si-ti spun si de ce desi nu este cuvantul lui Dumnezeu pogorat din ceruri pe Pamant pentru FatFrumosDinLacrima: mi-e frica nu care cumva toate c4c4turile din gel gen edta, trietanolamina, glicerina, substante cu grupari reactive sa inactiveze gruparile active ale acidului azelaic si acesta sa nu-si faca rolul de antibiotic. Spalat normal pe fata si la final pe fata uscata as da cu Skinoren...

| FatFrumosDinLacrima explică (pentru Veme):

Care e problema cu numele meu de aici?!