| anonim_4396 a întrebat:

Pot fi insarcinata chiar daca doar mi s-a terminat ciclul? Ma simt foarte, foarte, balonata, am ameteli si chiar greata si ma doare si in zona buricului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti fi insarcinata si ceea ce ti s-a parut a fi ciclu sa fi fost o sangerare de nidatie sau de implantare. In acelasi timp pot fi zeci de alte cauze pentru simptomele tale. Fa-ti un test de sarcina din urina de dimineata si apoi du-te la medicul de familie pentru investigatii.

| machupicchu a răspuns:

Alta s-ar parea ca este cauza... mergi la medic pentru investigatii...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ia un test de sarcina si atunci vei stii

| afrodita17 a răspuns:

Totul e doar in mintea ta...insa daca vrei tu sa fii sigura. poti face un test de sarcina...

| ILReLeon3 a răspuns:

Balonata? ma gandesc sa nu fie din cauza unui aliment expirat... si de la asta poti avea stari de greata si balonare