| AlexisAlexx a întrebat:

Pot folosi lacul de unghii exinailner si sa ma dau cu unguent kenamicina in acelasi timp? Am avut o onicomicoza la unghia de la degetul mare si acum a crescut unghia "sanatoasa" doar ca s-a incarnat. Dar lacul acela zicea dermatologul sa ma dau cu el pana creste unghia complet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dobrescu_Amalia_1997 a răspuns:

Recomandat ar fi sa nu, folosește doar unguentul o perioada.