| anonim_4396 a întrebat:

Pot folosii ob dc sunt virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă ai încercat cu OB mini ( deci, NU ob-uri normale ) şi nu-l poţi folosi, înseamnă că orificiul himenal este foarte mic sad

În acest caz, NU vei putea folosi OB-uri.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă eşti virgină, poţi folosi OB mini - vezi linkul :
http://www.carrefour-online.ro/......241433.png

Vezi diferenţa de mărime între OB mini şi cele normale la linkul :
http://m.cdn.blog.hu/ki/kittyna/image/ob.JPG

După cum observi din poză, cele mini sunt mult mai MICI - deci, le poţi folosi LINIŞTITĂ chiar dacă eşti virgină!

Vezi şi Prospectul OB mini la linkul :
http://www.prospecte.net/prospect-ob-igiena-intima

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Am incercat dar nu intra, ma doare

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ai încercat cu OB mini ( deci, NU ob-uri normale ) şi nu-l poţi folosi, înseamnă că orificiul himenal este foarte mic sad

În acest caz, NU vei putea folosi OB-uri.

| neutrino a răspuns:

Da.

| Fatamuntilor a răspuns:

Exista OB-uri mimi pentru virgine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat ca nu toare tipurile de himen permit intrarea unui ob?

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu prea... te vei dezvirgina