| DomnulMuratura99 a întrebat:

Pot sa merg la spital sa imi dea gauri in urechi? sunt baiat, am 17ani si vreau cercei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Teoretic se poate. Eu la spital mi-am facut gaurile in urechi dar o cunosteam pe doctorita. Poate daca ii rogi frumos te ajuta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Erai baiar cand nu te epilai. Daca iti dai si gauri schimba-ti numele in fifi.

| Superior a răspuns:

Baga-ti bormasina in ureche, fetito.

| Superior a răspuns:

Si nu uita adidasii roz.

| sweetys a răspuns:

Crezi ca cei de la spital nu au altceva mai bun de facut decat sa iti dea tie gauri in ureche? Te duci la farmacie iti iei o branula si niste betadina si rogi un prieten sa iti faca gaura, sau te duci la un salon de tatuaje si piercinguri.

| DrGoogle a răspuns:

Exista saloane pentru asa ceva unde iti pune si cercei te si epileaza te si vopseste daca vrei apoi poti sa mergi in mall sa iti cumperi o rochita laughing

| BogdanDavidZ a răspuns:

Nu pot sa cred ce vad aici, daca isi da gaura in ureche nu inseamna ca este femeie. Serios acum, ce sunteti asa inculti

| Fish_Mihai_1998 a răspuns:

Eu mi am dat singur cand eram beat direct cu cercelul dar m-a durut, mai bine dati cu o branula, costa 2 lei da trebuie sa ti-o dea un prieten. Funda?

| Angy12389132844 a răspuns:

Poți sa ti le faci singur