| MihaelaCarmen123 a întrebat:

Prieteni am nevoie de ajutor! Vreau o dieta care sa ma ajute sa zlabesc 20 de kg in doar 3 saptamani! Va rog, sa nu imi spunsei ca nu se poate! Se poate cu o dieta rapida, rog pe cineva sa ma ajute! Va rog sunt disperata!

Dau Fundita celor cu diete!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

In 3 saptamani ...sa ghicesc e vacantabatting eyelashes si eu vreau sa slabesc vacanta asta...dar nu 20 kg in jur de 3 maxim 4happy renunt la paine..dulciuri..grasime..prajeli..suc..fast-food sport si dupa vacanta am sa mai continui nu vad de ce atata graba pentru ca daca slabesti 20 de kg in 3 saptamani 10 le vei lua inapoi dupa dieta in timp record chiar daca mananci cat de putin

| MihaelaCarmen123 explică (pentru Axys):

Sunt disperata sa zlabesc, pentru ca incepe scola si m-am saturat de jicnirui! Sincer am 1.54, iar greutatea 68 sunt la gradu de obez si trebuie sa zlabeesc orce ar fi!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, decat daca vrei sa fii bagata in perfuzii. Mananca mancare ca orice om. Schimba-ti stilul de viata si alimentatia permanent. I Ti-e rusine sa stai cu suncile pe tine dar nu ti-a fost rusine pana acum sa nu te apuci de un sport. Ce educatie ai primit si tu...

| MihaelaCarmen123 explică (pentru anonim_4396):

Sa sti ca am primit o educatie excelennta, fata de tine! Nu sti nimic despre familiia mea, povestea mea trista, nimic, asa ca te rog sa nu mai vorbesti de educatia mea si daca tot raspunzi raspunde la intrebarea ce ti-am pus-o si nu ma jicni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaelaCarmen123):

De primeai o educatie buna, stiai sa respecti limba romana si aveai un stil de viata sanatos.

| MihaelaCarmen123 explică (pentru anonim_4396):

Am avut un stil sanatos, dar am inceput vara asta sa exagerez cu dulciurie! Ce legatura are limba romana?

Răspuns utilizator avertizat