| loveisfreedom a întrebat:

Prin simptomele apendicitei se numara si durerea de picioare? stiu pe cineva care l-a durut piciorul cand a avut apendicita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

In unele cazuri, da este posibil, insa doar piciorul drept. Si de regula, simptomul asta vine insotit de altele, durere de burta (localizata in special in partea dreapta), stari de greata, diaree si febra.

1 răspuns:
| aDEeLAa a răspuns:

Poate.Simptomele difera de la caz la caz, pe unii ii doare iar altii(ca mine) au doar diaree si varsaturi. Daca n-ai avut niciodata apendicita e posibil sa ai acum...