| dygas a întrebat:

De ceva timp am stari de neliniste, agitatie si frica uneori, cine a mai avut asa ceva si ce a facut? va multumesc

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Eu nu am avut, dar o prietena de-a mea a avut. Uite, i-a mi-a zis ca s-a linistit zicand: totul e bine, totul e bine, apoi ea se gindea numai la lucruri bune, uitind complet de aceasta stare. Mi-a mai zis ca dorea sa isi i-a numaidecit acel gind din cap si suna amicilor, dupa aia a privit la televizor si s-a concentrat numai la el a stat si la calculator vorbind pe site-uri de socializare. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa pa. Te pup si linisteste-te!

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Funda te rog