| valentina13 a întrebat:

Pune o întrebare
Cauta

Dragoste şi Sex
valentina13
acum 37 minute | valentina13 a întrebat:
Buna ziua. Sunt femeie, am avut o cezariana, dar acum dupa 7 luni de la operarie am o scurgere alba cu miros urat din vagin. Nu spuneti ca din cauza igienei. Ma spal la 2 zile.am nevoie de un raspuns urgent va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa mergi la un ginecolog. Ai o infectie genitala si problema poate sa fi fost cauzata de igiena defectuoasa. Nici o femeie nu se spala la doua zile, ci in fiecare zi de doua ori (dimineata si seara)

| anamariarot a răspuns:

Nimeni de pe TPU, fie el și medic ginecolog, nu poate da un verdict online... Poate fi candidoză, poate fi altă infecție; consultul ginecologic e cheia rezolvării problemelor de această natură.