| Culturism69 a întrebat:

S-a operat cineva la ochi cu laser pentru a scapa de Miopie, de pe acest site?
Vreau sa ii adresez cateva intrebari.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Eu. ce intrebarii

| Culturism69 explică (pentru iuli000):

1. De la ce varsta poti sa te operezi?
2. Cat a costat?
3. Daca te doare?
4. Cat dureaza operatia thinking
5. Ce nu ai voie sa faci dupa operatie thinking
6. Daca te operezi iti pune bandaj la ochi ( cat trebuie sa stai cu bandajul )?
7. Te simti bine dupa ceva timp de la operatie, vezi bine, ai ceva probleme?

| iuli000 a răspuns (pentru Culturism69):

1.16ani 2.nu eu am platit 3.nu prea doare 4.1-6 ore 5.sa iti expui ochi la lumin puternice telefon televizor 6. 2zile-2saptamani 7.deabia peste o luna. funda