| Culturism69 a întrebat:

S-a operat cineva la ochi pentru miopie prin metoda LASIK thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RobDogg a răspuns:

Eu am miopie si m-am interesat despre acest subiect, nu sunt riscuri prea multe si prea mari, doar pretul e mai nasol... Dar daca ai bani, go ahead!