| Th3AbSinTh3 a întrebat:

:-s am o durere la spate cand stau pe scaun
ma dor muschii de langa coloana cam de la jumatate in jos sau eu asa cred
parca simt o durere si de stomac in acelasi timp
eu cred ca m.a prins curentul
voi ce credeti ca e?
va rog fara raspunsuri idioate, macar categoria asta sa ramana serioasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| monicutsa43 a răspuns:

Cel mai bine e sa consulti un medic,el iti poate spune ce ai, dar se poate sa fii tras si curent, daca ai umblat cu spatele gol totul e posibil:d