| RyanAllen a întrebat:

Sa fie de la sistemul imunitar care e sub minim 100, vederea neclara și amețeală constanta? In 22 fac Rmn, am ceva leziuni pe creierul mic. Sa speram ca s-au stopat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,exact asta e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauzele sunt multiple, poate fi anemie, mergi la medicul de familie pentru investigații medicale

| RyanAllen explică (pentru anonim_4396):

Sau scleroza multipla? Nu merg cum trebuie, deocamdată. Eu am un diagnostic pe care nu-l pot striga în gura mare. Diagnosticul de la spital e encefalopatie și a zis doctorița ca am ceva leziuni pe creierul mic. Pana la Rmn sa vedem cum e.

| RyanAllen explică (pentru anonim_4396):

Nici sistemul imunitar nu e prea bun. Am 100 și 200, 250 e minimul. Dar am amețeală constanta și vederea puțin în ceata. Sa nu mai vorbim de echilibru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RyanAllen):

De la encefalalopatie și leziuni ai sigur problemele astea, e mai serios decât anemia. Sper sa îți revii. Îți doresc multa sănătate happy

| RyanAllen explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult, doamne ajuta.

| ZokoZEW a răspuns:

Mda,ai probleme cu stresul, poti lua vitamine de la farmacie