| Alexalexalexalex a întrebat:

SAL ALL
Am 1. 76 m si sunt destule de grasan, cred ca e de la mult suc, eu beau destul mult suc pe zi si mananc multe dulciuri, ce sa fac ca manan si foarte multe salate si tot timpul liber cu bmx-ul dar nu reusesc sa scap de kg in plus.
Dau fund la cine ma ajuta cel mai mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place BMX-ul asa de mult de ce nu te apuci serios de antrenamente cu el?
Sau daca chiar nu vrei sa faci un sport implicit, poti face ca mine.Acum vreo saptamana m-am apucat de diferite exercitii pentru abdomene(pe langa si niste exercitii cardio), am lasat dulciurile DEFINITIV pe tusa, sunt foarte atent la ce mananc, ora la care mananc si programul de exercitii stabil.Deja se vad rezultatele(bine da`trag ca un cal pana inund podeaua happy ). Merita!
Noroc.

Răspuns utilizator avertizat