| JockerStoica a întrebat:

Sal tpu.Am o problema nu mereu dar cateodata de exemplu o data la luna sau la saptamana sau chiar la 3 zile.Nu am avut mancare in gura nimic si deodata stateam linistit si din gat mi-a venit o biluta mica de tot si am mirosito si mirosea urat nu stiu despre ce e vorba dar de multe ori mi se intampla. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este un depozit dintr-o cripta amigdaliana. inseamna ca ai avut pusee repetate de amigdalita si criptele s-au largit si asta duce la acumularea de celule moarte si microbi in acestea

3 răspunsuri:
| JockerStoica explică:

Ms mult

| JockerStoica explică:

Hey Brigaela vreau sa te intreb daca este ceva grav in legatura cu ce am...

| Brigaela a răspuns (pentru JockerStoica):

Da, e grav, trebuie sa te vada un ORL_ist fiindca poate fi nevoie sa-ti scoti amigdalele.