| JoinTu a întrebat:

Sal TPU mi-am sucit gatul in somn. Am dormit cu gatul stramb si de dimineata cand sa-l intorc spre partea dreapta am simtit cea mai mare durere pe care am avut-o pana acum. Cand intorc capul la stanga totul e ok dar cand incerc sa intorc capul la dreapta mor de durere! Pls TPU spuneti-mi ce sa fac. Dau funda + vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AsX a răspuns:

Da-ti cu o crema buna si tine capul asa timp de 2 zile dupa care iti trece.Am trecut si eu prin asta este destul de nasol. Tineam capul intors la stanga si cateodata uitam si ma durea rauu. Incet incet o sa te lase gatul, mai incerci sa il mai intorci din cand in cand.

1 răspuns:
| BlueStar12 a răspuns:

A vut si fratemiu
s-a dat cu crema si a asteptat sa ii treaca
vreo doua zile cred ca a durat pana i-a trecut