| liviu_3116 a întrebat:

Sal TPU, vreau sa va intreb daca inscrierea la emisiunea 'Ajutor vreau sa slabesc' costa bani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sayori a răspuns:

Din cate stiu eu, nu costa bani... puppy dog eyes Dar nu sunt sigura... happy

| Sayori a răspuns (pentru Sayori):

Multuuu pentru. funditaaa :3

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci și lasă emisiunile pur comerciale!
Pa, pa.

| Nickname1890 a răspuns:

NU cred. Dimporiva, s-ar putea ca tu sa primesti bani pentru participare.