| fantimbaland a întrebat:

Sall...de ce cand trag aer in piept adanc ...nu pot parca mar tine ceva incerc de 2 ori si a treia oara reusesc in timp ce casc... e vreo problema cu inima sau e ceva normal...in rest nimic altceva...nu ma doare inima sau altceva doar aceasta problema cand respir

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| wpoieoit a răspuns:

Cel mai sigur du-te la un cardiolog...si eu am acest simptom mai ales cand fac efort mare(faceam polo), am mers la cardiologie si m-a diagnosticat cu Hipertensiune Arteriala...

| fantimbaland explică (pentru wpoieoit):

Si ce tia indicat sa faci...ti-a fat patile ceva...si eu am doar 17 ani se poate? sa am asa ceva

| vlad1398 a răspuns:

Daca fumezi asta explica tot.si daca nu fumezi cel mai bine ar fi sa consulti un medic