| ElenaG1 a întrebat:

Nu reusesc sa respir mai deloc când m-a stresez, asta in urma unui atac de panica care l-am făcut acum 4 ani. Problema este ca acum când încerc îmi iau "gura de aer" de care am atâta nevoie m-a înțeapă in piept in partea stânga (inima cred)cu cât respir mai adânc cu atât m-a înțeapă mai tare... Idea e ca m-a panichez din ce in ce mai tare nu știu ce sa fac..precizez ca merg deja la un psiholog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Fa un tratament de o luna cu Vit.din complexul B naturale si scapi de panica.
http://www.mypurnutrition.com - Stres Manegement B Complex 3 pe zi si nu ai nevoie de psiholog.

| ElenaG1 explică (pentru giony54):

De cand mi-ați Recomandat Dvs vitamina B am început o cura si ma simt MULT MAI BINE, TREC PRINTR-o perioada destul de grea din viața mea dar respir foarte bine si nu ma mai înțeapă nimic happy Va Mulțumesc!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de ce nu ii zici mamei tale ce te supara si apoi sa mergeti la un control de rutina? poate fi o raceala la inima/plamani.
doar in urma unor investigatii, vei afla ce ai..nu ezita ca nu te faci bine stand si asteptand.
O zi frumoasa sa aihappy

| ElenaG1 explică (pentru caramela):

Mulțumesc pentru sfat happy

Răspuns utilizator avertizat