| Guby a întrebat:

Sall ma puteti ajuta mama mea are hepatita Cronica si se simte foarta rau ce remedi naturiste sau altele ep a trata aceasa boala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai medicul o poate trata în urma investigațiilor medicale de specialitate.
http://www.pcfarm.ro/articol.php?id=72
Sănătate!
Pa, pa.

| costis a răspuns:

Liv 52 e f bun pentru ficat, dar dupa utilizare indelungata poate afecta putin colonul ( rectul). Nu o fi avand si B sau C? Oricum vreo trei luni poate sa ia Liv fara probleme. Dupa aia poate s-o mai schimbe pe biter suedez sau biter romanesc.

| Guby explică (pentru costis):

Ea are doar cronica am dus la spital dar nu prea i-a facut nimic a eternato si i-a spus a lua regim ce naiba :o