| Krisstinna a întrebat:

Buna love struck A incercat cineva pastilele kilomed? Sunt bune? Dacaa nu a incercat nimeni ce alte pastile imi recomandati :* Am 15 ani si 75 kg inaltime:1.60.

Răspuns Câştigător
| dariaelena a răspuns:

Hey inca esti mica pentru a folosi pastile pentru slabit si sa stii ca difera de la organism la organism; in loc sa slabesti te poti ingrasa mai rau de la ele.Eu iti recomand mai degraba sa ti o cura de slabire.Sa nu mai mananci dupa ora 6 seara mancare; in caz ca ti se face foame sa mananci fructe, iaurturi si sa faci mult sport!