| JustAKid_1316 a întrebat:

Deci azi cand mergeam pe strada m-am impiedicat...deci am cazut in fata dar m-am prins in palme.in momentu ala incheietura mainii mele a scos un zgomot ciudat, dupa aceea toata mana a inceput sa ma doara si o simteam fierbinte(pot sa misc incheietura in sus si in jos dar nu pot saintorc bratul)ce am?(FUNDA)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Aww`.,. Pai cred ca ai fact un fel de entorsa :-s. Du`te la doctor... Cred ca o sa iti puna ghips. :*. Saanatate multa. Funda?!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaCrys a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor poate ai entorsa sau fractura.

| xoBridgetXO a răspuns:

Mi se pare ca si eu patisem la fel. Nu puteam s-o misc. Probabil ti-ai luxat-o thinking Du-te la doctor mai bine, sa nu fie ceva mai grav.