| madalinspy a întrebat:

deci azi e ziua mea si mi-am petrecuto am invitat perieteni neam distrat etc...dupa vreo 5 ore am iesit afara am gasit mai multi prieteni neam jucat dar se facu noapte si miera foarte sete si am plecat acasa am baut si suc si apa tot nu-mi trece setea iar daca beau mai mult ma doare burta . ce sa fac?funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| noname789 a răspuns:

In primul rand"la multi ani" ...incearca sa bei doar apa sau doar suc si daca te doar burta fa o baie calda si relaxeazate putinwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ChinaBardy a răspuns:

Deoarece probabil nu ai baut apa de mai mult timp, cand ai venit acasa ai baut mult suc si multa apa e normal sa iti fie sete in continuare deoarece organismul cere ceva hidratant deoarece nu poti bea multa apa doadata...Trebuie sa mai astepti putin si apoi mai bei un pahar...