| dasdfsdfdf a întrebat:

Sall TPU, m-am lovit la gat ca a tras unu de capul meu tare in jos si ma doare putin cand il misc este vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai facut o intindere...cel mai probabil musculara.
Teoretic in maxim 3 zile ar trebui sa iti treaca.
Daca nu atunci du-te la medic

| onasis1961 a răspuns:

NU! cred că ai o întindere de ligamente.

| dasdfsdfdf explică:

Aveti dreptate e doar o intindere ca mo s-a intamplat si la mana da vroiam sa fiu sigur

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Mergi la medic.

| DaftPunk a răspuns:

Probabil ti s-au intins muschii.
Daca nici peste 2 sapt nu iti trece durerea, du-te la doctor.

Succes.

| sMoKeandrei a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat e ok

| dasdfsdfdf explică (pentru sMoKeandrei):

Si in cat timp se reface ca ma doare de ieri