| bokorrobert1999 a întrebat:

mi-am ciupit bratul intre piciorul scaunului si scandura patului si s-a umflat unpic credeti ca poate sa fie periculos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AsTheLove a răspuns:

Buna bokorrobert1999,
Cred ca doare.Ca sa iti treaca, cumpara o crema de propolis si da-te cu ea pe umflatura. Daca nu e bun, incearca altceva ce poate sa dezumfle. Daca nu merge, consulta neaparat un medic.

Mult succes! happy
AsTheLove

| MxR a răspuns:

Nu. cred ca o sa iti treaca. daca si in zilele urmatoare te va durea, consulta un medic

| doggmaster a răspuns:

Frate nu si-a taiat manalaughing) o sa iti treaca in cateva zile...Probabil o sa ai o vantaie acolo...iti trece de la sineoh go on