| AnaMariaS a întrebat:

Mi-au aparut pe piciorul stang niste urme rosii subtiri si scurte.Mama spune ca sunt vene de sange sparte si ca trec cu timpul dar a trecut un an si tot nau disparut.Cum pot sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
1 răspuns:
| zonainterzisa a răspuns:

Draga mea:* daca de un an nu ti-a trecut, trebuie sa te consulte un medic, desi, si eu cred ca sunt vene de sange sparte, dar oricum trebuia sa mergi al doctor:Xsad funda?