| kitty_9669 a întrebat:

mi-sa uscat gatul foarte tare si oricata apa beau, nu se intampla nimic....help! dau funnnda tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Dăi cu beri şâ cu jin moldoviniesc.

| raluca0306 a răspuns:

I-a un streptils!

| Liviu4you a răspuns:

Ai facut laringita. Bea multe ceaiuri calde si incearca sa vorbesti cat mai putin.

Sanatate!

| andreyutzzu3 a răspuns:

E posibil sa fie inceput de raceala. incearca cu miere si lamaie

| ToffyNR1 a răspuns:

Ti s-a uscat? Stii cumva din ce cauza?laughing

| LaurC a răspuns:

Incearcă să iei o linguriță de miere sau fă-ți un ceai.
Medicamentele sunt niște tâmpenii, îți recomand remedii naturiste, nu tâmpenii din comerț...

| RaspberryLover a răspuns:

Buna, scumpo.
Eu de obicei, iau vitamina C, siropuri, Tantum verde(sau gaben), Hexoraleten N( puf in gat).

Asta ma pune pe picioare. Sper sa te ajute si pe tine, draga mea.
Multa bafta! Iti urez toate cele bune!